Titles you rated
SpotlightRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
DragonHeartRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 1.5
My BrotherRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Righteous TiesRated ★ 2.0
Match PointRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.5