Series
Ratings
101
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Age of HeroesRated ★ 3.5
Hometown LegendsRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 유희왕 1기Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 3.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
5th RepublicRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0