Titles you rated
First ManRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5