Movies
Ratings
340
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
The PlotRated ★ 2.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Search OutRated ★ 1.5
IFRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.5