Titles you rated
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 5.0