Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- SoulmateRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0