Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.5- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Prison SchoolRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0