Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 4.5
Grand TourRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.5
Jacquot of NantesRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
All for the WinnerRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0- Hansan ReduxRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0