Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
FameRated ★ 1.5
Radio StarRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
CocoRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Love at Second SightRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.5