Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
RememberRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.5