Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0