Movies
Ratings
29
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5