Movies
Ratings
312
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Holy DaddyRated ★ 1.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.0