Titles you rated
 Master of StudyRated ★ 2.5 Master of StudyRated ★ 2.5
 CSI: NYRated ★ 4.5 CSI: NYRated ★ 4.5
 Jeong Do JeonRated ★ 3.0 Jeong Do JeonRated ★ 3.0
 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5 High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5 High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
 History of a SalarymanRated ★ 2.5 History of a SalarymanRated ★ 2.5
 SherlockRated ★ 3.0 SherlockRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 High KickRated ★ 4.5 High KickRated ★ 4.5
 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5 The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 3.0 Reply 1988Rated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5