Movies
Ratings
634
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Black BagRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5