Titles you rated
The KingRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0