Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0- TarotRated ★ 0.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Miss AmericanaRated ★ 5.0
The Age of InnocenceRated ★ 4.0
The Magic of Ordinary DaysRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5