Titles you rated
Slam DunkRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 2.5
ShinzanmonoRated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 5.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 5.0
UnfairRated ★ 3.0- TrickRated ★ 3.5
- Flower Shop Without a RoseRated ★ 2.5
- TrickRated ★ 4.5
Lunch QueenRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
HERORated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0