Titles you rated
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0- MR. BRAINRated ★ 3.5