Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Blue PeriodRated ★ 3.0
Nukitashi the AnimationRated ★ 1.5
Apocalypse HotelRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 2.5
Deadman WonderlandRated ★ 2.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 2.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.5
GachiakutaRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Honey Lemon SodaRated ★ 1.0
The Angel Next Door Spoils Me RottenRated ★ 1.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 2.5- In/SpectreRated ★ 2.5