Titles you rated
Phantom: The SubmarineRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 2Rated ★ 4.0
ReturnRated ★ 3.0
Man of VendettaRated ★ 4.0
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
The TruckRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 3.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0