Titles you rated
Seoul StationRated ★ 0.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0