Series
Ratings
140
The MistRated ★ 2.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
LarvaRated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 0.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0