Movies
Ratings
50
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0