Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Joy RideRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0