Movies
Ratings
206
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Leap YearRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Venus TalkRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 5.0
Kate & LeopoldRated ★ 5.0