Movies
Ratings
1058
La La LandRated ★ 5.0
RoomRated ★ 4.5
Hankyu Railways - A 15-Minute MiracleRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.0
YouthRated ★ 4.5
Man UpRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0