Movies
Ratings
648
Happy Death DayRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
MinariRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
CamRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
NewnessRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Julie & JuliaRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5