Series
Ratings
100- 데스노트Rated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
You're My PetRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.5