Movies
Ratings
1164
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 0.5
Ghostbusters IIRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 0.5