Movies
Ratings
641
Wind RiverRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.0
Irrational ManRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5