Movies
Ratings
50
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.0
AmadeusRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0