Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- Sea PowerRated ★ 4.0