Titles you rated
LucyRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
Top StarRated ★ 3.0
ParaNormanRated ★ 3.5- DoctorRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The RaidRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 3.0
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0