Movies
Ratings
249
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
August: Osage CountyRated ★ 4.0
Get a Horse!Rated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
EpicRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Third StarRated ★ 5.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0