Titles you rated
The StingRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
As OneRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
FireworksRated ★ 1.0
IdentityRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 1.0
GhostRated ★ 1.0
Death NoteRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0- BlackRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0