Titles you rated
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0