Movies
Ratings
244
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
It BoyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0