Titles you rated
- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.5
Choosing Spouse by LotteryRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 4.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 2.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5