Series
Ratings
20
The Beauty InsideRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 0.5
Lala LandRated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 0.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5