Movies
Ratings
37
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Nana 2Rated ★ 3.5
NanaRated ★ 1.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 3.5