Titles you rated
Roman HolidayRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
My Cousin RachelRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5
The NorthmanRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
The ChangeoverRated ★ 3.0
Gray MattersRated ★ 4.0
LoreRated ★ 3.5
And While We Were HereRated ★ 3.0
The Burning PlainRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 2.5
Riding a Wave with YouRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Stealing BeautyRated ★ 3.5