Movies
Ratings
641
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 5.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 1.5
RiddickRated ★ 1.0
PixelsRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0