Titles you rated
Empress KiRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0