Movies
Ratings
22
Stuart LittleRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0