Titles you rated
SicarioRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Wrath of ManRated ★ 2.5
Never Back DownRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
CrankRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
PolarRated ★ 2.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 2.5