Titles you rated
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
HawkingRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 1.5
Source CodeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0