Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
VagabondRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5