Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Possession of Hannah GraceRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0