Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WishRated ★ 2.5
AlienRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
- CrescendoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5